Mládež 25.10.2017

Biricz zariadil výhru u lídra, prvá prehra pätnástky

Počas predchádzajúceho týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorast odohral až dve stretnutia. Po prehre so Žilinou si chuť napravili proti Ružomberku. Starší žiaci v Trnave nestrelili gól, mladší si hravo poradili s Dunajskou Stredou.

Starší dorast Ľuboša Reitara uplynulú stredu nastúpili na dohrávku 2. kola proti lídrovi zo Žiliny (1:4). Napriek dobrému začiatku a prvopolčasovému gólu Michala Petráša sa zápas po prestávke zvrtol. Hostia štyrmi gólmi zvrátili vývoj duelu. Za stavu 1:2 sa pod sprchy predčasne porúčal Adrián Slávik. Sobotňajší zápas proti Ružomberku (2:1) sa už vyvíjal inak. Hoci sme po polčase prehrávali, po prestávke vyrovnal Martin Petro. V absolútnom závere rozhodol o troch bodoch Michal Petráš.

Menej sa darilo sedemnástke. Tá mala v Ružomberku (1:3) trojgólové manko už do prestávky. Naplno zabral výber do 16 rokov. Na pôde lídra z Ružomberka o víťazstve rozhodol štyri minúty pred koncom Csaba Biricz.

Prvú bodovú stratu zaznamenala pätnástka. Na pôde Trnavy prehrala 0:2 a v tabuľke poklesla na druhú priečku. O niečo úspešnejšia bola štrnástka. Tá v Trnave remizovala v bezgólovom stretnutí.

Skvelú formu majú mladší žiaci. Výber do 13 rokov porazil Dunajskú Stredu (3:0). Dvanástka sa z gólu proti tímu zo Žitného ostrova radovali dokonca štrnásťkrát.

Starší dorast (U19, I. liga) – 2. kolo
AS Trenčín – MŠK Žilina 1:4 (1:0)
Góly: 36. Petráš – 51. Kopas, 63. Ďuriš, 76. Majdan, 88. Sluka, ČK: 64. Slávik

AS: Chudý – Slávik, Štefánik, Pišoja, Špaček, Machara, Beďatš, Gono (79. Svečula), Párka, Petráš (81. Laco), Rusnák (68. Zajac)

Starší dorast (U19, I. liga) –12. kolo
AS Trenčín – MFK Ružomberok 2:1 (0:1)
Góly: 56. Petro, 90. Petráš – 18. Madleňák

AS: Chudý – Štefánik, Pišoja, Machara, Gono, Párkaň, Petráš, Zajac (85. Špaček), Petro, Fabuš (66. Laco), Svečula

Mladší dorast (U17, I. liga) –12. kolo
MFK Ružomberok – AS Trenčín 3:1 (3:0)
Góly: 7. Dopater, 23. Giertl, 27. Uhrinčať – 63. Tatranský

AS: Žákech – Jambor, Javorský (41. Daniš), Valo, Matejka, Laurinec, Ragan, Fábera, Kyselica (53. Mikuš), Letenay, Tatranský

Mladší dorast (U16, I. liga) – 12. kolo
MFK Ružomberok – AS Trenčín 0:1 (0:0)
Gól: 76. Biricz

AS: Kukučka – Frťala, Plšek, Sivoň, Bryndziar (80. Fabuš), Šimlovič, Biricz, Hurný (78. Mikulaj), Zmajkovič, Ďurec (53. Majkút), Kubica (53. Karabín)

Starší žiaci (U15, I. liga) – 9. kolo
FC Spartak Trnava – AS Trenčín 2:0 (1:0)

AS: Slavíček – Turčánik, Lichner, Hlavatý (58. Macháčik), Mazanovský, Ondrášek, Hasoň, Šikula (56. Machara), Tomík, Žákech (54. Gaži), Demitra

Starší žiaci (U14, I. liga) – 9. kolo
FC Spartak Trnava – AS Trenčín 0:0

AS: Lapoš – Mičuda, Bagín, Ovšonka, Bednár, Ďorďai, Veselý, Gago, Machara (17. Škultéty), Horniak, Bulko (25. Hudek)

Mladší žiaci (U13, I. liga) – 9. kolo
AS Trenčín – FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:0 (0:0)
Góly AS: Mikulaj, Murko, Šebeň

AS: Lokšík – Tučka, Mikulaj, Murko, Sivák, Stacha, Danihel, Andrejko, Pávek, Bobot, Polák, Šebeň, Hájovský, Polčák, Pavlovský, Brandis, Prekop, Chmelina

Mladší žiaci (U12, I. liga) – 9. kolo
AS Trenčín – FK DAC 1905 Dunajská Streda 14:3 (7:1)
Góly AS: Kapuš 4, Ragan 3, Murko 2, Koritina 2, Ďurža, Samuhel, Lacko

AS: Kučera – Kozic, Ďurža, Jurkovec, Gupta, Juráček, Samuhel, Lacko, Kapuš, Micka, Ciran, Ďurčo, Vasyliev, Murko, Vavruš, Húdok, Koritna, Ragan, Azari

Ženy (II. liga skupina B) – 11. kolo
AS Trenčín – MFK Topvar Topoľčany 0:2 (0:1)

AS: Jančovičová – Jantošovičová (46. Chovancová), Horváthová, Laginová, Šišková, Repková, Levaiová, Benková (46. Suchá), Kardošová, Kendralová (46. Kňažeková, 73. Prekopová), Gomulecová

Fanúšikovia | Počas prestávky ligových zápasov prichádza Pepsi trefa

AS Trenčín prináša v spolupráci s partnerom pitného režimu klubu novú...

ASTV 16.4.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa