Aktuality - archiv 26.2.2010

Piešťany načal Kubík, ďalšími strelcami Malec a Mazán

AS Trenčín - PFK Piešťany 4:0 (0:0)

Po odložení 20. kola 1. Ligy na 24. marca 2010, odohrali Trenčania ďalší zo série prípravných duelov. Posledným sparingpartnerom AS pred vstupom do jarných ligových duelov boli Piešťany. V prvom polčase sa síce zverenci Adriána Guľu hľadali, potom ale našli na súpera z nižšej súťaže účinné protizbrane a vyhrali presvedčivo o štyri góly.

V prvom polčase sa rodili šance najmä po štandardných situáciách. V 12. min rozohral Salinas rohový kop, Adiho pokus zblízka ale brankár Krajčovič vyrazil za bránu. Následne si loptu k žlto-oranžovej zástavke postavil Horváth, oblúk namieril do pokutového územia, lopta sa odrazila ku Gergelovi, ktorý z necelých 20 metrov bránu netrafil. V 24. min sa pokúšal Gergel z priameho kopu o ďalšie ohrozenie brány, jeho strela však opäť o pár centimetrov minula cieľ. V 41. min mali príležitosť štandardky aj hostia. Verchola technickou strelou približne z 18 metrov Rožníkovu bránu tesne minul.

V druhom polčase využívali obaja tréneri možnosti striedaní. Trenčanom zmeny v zostave prišli vhod. V 52. min vysunul Salinas kolmou prihrávkou Kubíka. Rýchly ľavák zapol svoj motor na najvyššie obrátky a presnou strelou otvoril skóre – 1:0. O šesť minút neskôr striedajúci Straka nahral taktiež náhradníkovi Malecovi, ktorý pohotovo zvýšil na 2:0. V 83. min sa gólového opojenia dočkal aj ďalší muž z lavičky. Mazánovi pomohla k jeho zásahu aj šťastena a nedôrazná defenzíva hostí, od ktorej sa lopta poodrážala až do siete. Štvrtý zásah AS sa zrodil v 88. min. Štefánik, z vnútra šestnástky, pálil do žrde, odrazenú loptu usmernil do siete dobre postavený Malec. Trenčín zdolal Piešťany 4:0.

AS Trenčín – PFK Piešťany 4:0 (0:0)

Góly: 52. Kubík, 58. a 88. Malec, 83. Mazán

Trenčín: Rožník (46. Volešák) – Godál (77. Čögley), Marušinec (52. Knapp), Kleščík, Valla – Hlohovský (52. Báez), Gergel (70. Štefánik), Horváth (70. Mazán), Salinas – Adi (46. Malec), Kubík (52. Straka)

Piešťany: Krajčovič Miro – Nádaský, Kardoš, Verchola, Jánošík, Krajčovič P., Bernát, Vyskoč, Šajbidor, Kukuč, Gvozdenovič

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa