A-tím 5.7.2018

V generálke remíza proti Rostovu

V poslednom stretnutí letnej prípravy remizovali zverenci trénera Ricarda Moniza proti FK Rostov 1:1 (1:0). Jediný zásah AS Trenčín vsietil v prvom polčase Antonio Mance. Už vo štvrtok nás čaká stretnutie 1. predkola Európskej ligy proti Budučnosti Podgorica.
1:1 (0:1)
Traiskirchen
PRÍPRAVNÝ, 19:00
FK Rostov - AS Trenčín

FK Rostov | Abajev – Wilusz (60. Trošečkin), Paršivljuk (60. Ionov), Saletros (60. Ščadin), Gulev (60. Skopincev), Zujev (60. Boden), Mirzov (46 Panjukov), Šomurodov (60. Majer), Logašov (60. Makajev), Plijev (60. Kalaščov), Gackan (60. Šanbijev)

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek, Paur (46. Yem), Lawrence, Julien – El Mahdioui – Sleegers, Ubbink (46. Zubairu), Azango (60. Bukari) – Čatakovič – Mance (60. Umeh)

Góly: 58. Panyukov – 32. Mance

Od začiatku stretnutia sme sa prezentovali našim dlhým držaním lopty a súpera sme do ničoho nepúšťali. Prvú šancu sme si vypracovali už v 4. min, kedy sa neujala Manceho hlavička. Ďalšiu šancu mal chorvátsky útočník po necelej štvrťhodine hry, keď po Lawrencovej prihrávke vyprášil z voleja brankárove rukavice. Rostov hrozil len zo štandardných situácií, z ktorých zakončil nedôrazne, alebo ich odvrátila naša obrana. V 23. min sa dostal po Šulekovom centri k lopte Azango, z otočky však zakončil nepresne. Naša aktivita bola korunovaná gólom. V 32. min akciu potiahol po krídle Sleegers, ktorý našiel centrom hlavu Manceho. Tá síce skončila na brvne, no odrazenú loptu vrátil do siete – 1:0. O štyri minúty mohol po chybe rostovskej obrany navýšiť skóre Azango, avšak jeho pokus o lob skončil vedľa brány.

Na začiatku druhého polčasu mal dobrú príležitosť Sleegers, ale dorážku Manceho strely poslal len slabo do stredu brány. V 55. min Čatakovič skúšal šťastie technickou strelou, mieril však tesne nad. O tri minúty mal Rostov k dispozícií rohový kop. Najvyššie pri ňom vyskočil Panjukov a vyrovnal na 1:1. Po tomto góle tempo zápasu upadlo a futbal sa dohrával už len medzi šestnástkami.

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa