A-tím 23.4.2016

Dôležité víťazstvo na ihrisku Senice

Zverenci trénera Martina Ševelu zdolali v zápase 29. kola Fortuna ligy FK Senica 2:0 (2:0). O góly AS sa postarali Samuel Kalu a Ryan Koolwijk.
0:2 (0:2)
Senica
29. kolo, 18:20
FK Senica - AS Trenčín

FK Senica | Šulla – Pillár, Hušek, Pavlík – Mehremić, Hromada (84. Morong), Kontár (70.Klec), Komara (46.Dolný), Šmehyl – M. Kosorin, Leško

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek, Skovajsa, Lawrence, Madu – Schet (72. Van Kessel), Koolwijk (85. Holúbek), Bero, Rabiu (65. Opatovský), Kalu – Guba

Góly: 10. Kalu, 20. Koolwijk

Žlté karty: 42. Hromada – 31. Madu, 50. Šulek

Rozhodovali: Prešinský – Mókoš, Ferenc

Diváci: 1056

Seničania už cez týždeň v Žiline prezentovali ako brániť ofenzívne veľmi silné mužstvo a s rovnakým zámerom vybehli na trávnik aj proti AS. Ich plány sme však narušili hneď v úvode. Po spätnej prihrávke Rabia vnútri pokutového územia sa presadil Kalu – 1:0. Od úvodu sme držali loptu na svojich kopačkách a rýchly gól nám pridal na hernej pohode. V 19. min Koolwijk nedal Šullovi ani najmenšiu šancu strelou z priameho kopu – 2:0. V 25. min sa ocitol po dobrej prihrávke Koolwijka v šanci Skovajsa, neprepasíroval ale loptu za chrbát vybiehajúceho Šullu. O štyri minúty neskôr si pripravil loptu na ľavačku Schet, dobre smerujúcu strelu vyhlavičkoval Pillár na rohový kop. Vzápätí sa rútili do protiútoku Leško s Komarom, proti sebe mali jediného obrancu AS. Leško ale neprihral ideálne a Komara sa popri vracajúcom Madum ani nedostal do zakončenia. V úplnom závere polčasu sme mali obrovskú príležitosť na definitívne zlomenie zápasu. Po ďalšej spätnej prihrávke bol v ideálnej pozícii Bero. Napálil však len žrď senickej brány.

Divákov prebral po polčasovej prestávke nigérijský krídelník Kalu, keď vyslal prudkú strelu na Šullu. Gólman domácich bol pripravený a loptu vytesnil na roh. Desať minút po prestávke sme sa dostali do ďalšej šance. Schet sa dostal k dlhej lopte za obranou, poslal pred bránu veľmi nebezpečný center, no pred dobiehajúcim Berom zakročil v poslednej chvíli Hušek. V 66. min dostal ideálnu výzvu na skórovanie Guba, proti bol Šulla, ktorý nepustil za chrbát prízemnú strelu z bezprostrednej blízkosti. Po rýchlej rozohrávke priameho kopu sa Leško rútil sám na Šemrinca. Náš brankár však bravúrne zasiahol. Po tomto momente domáci ožili a začali sa viac tlačiť na polovicu AS. Senicu sme ale do žiadnej vážnejšej šance nepustili. V 87. min mal Šemrinec prácu s centrovanou loptou Kosorina, ktorá takmer zapadla pod brvno.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa