Aktuality - archiv 9.4.2013

Parádny gól Gergela nepotešil, tešil sa aj Horváth

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali ďalšími kolami zahraničné súťaže. Pomaly sa k nim pridávajú aj nižšie slovenské ligy, ktorých program však stále okresáva nepriaznivé počasie. Spomedzi hráčov na hosťovaní sa presadil David Badinský. Z bývalých futbalistov Trenčína nám gólovou oslavou radosť neurobil Roman Gergel.

Po dvoch týždňoch „oddychu“ sa opäť rozbehla III. liga. Nové Mesto nad Váhom si v neďalekých Piešťanoch prekvapujúco pripísalo tri body po výhre (2:0), na čom má najväčšiu zásluhu gólman Igor Šemrinec. V jarnej časti má na svojom konte už druhú nulu. Víťazstvo Topoľčian nad juniorkou Slovana (4:2) v záverečných minútach pečatil gólom David Badinský.

Spomedzi bývalých futbalistov sa gólovo presadil Roman Gergel. Jeho presný zásah nám veľa radosti nepriniesol, keďže v súboji Trenčína s Prešovom (1:1) vyrovnal skóre technickou strelou. Svoj prvý jarný gól strelil za Niecieczu Vojtech Horváth. Práve on odštartoval gólový uragán v druhom polčase, keď poľský druholigista zdolal Brzesko 4:2.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Trnava - Myjava 1:1 - Tomáš Marček za hostí nehral.

SLOVENSKO – II. liga
Ružiná - Michalovce 1:3 - Tomáš Peciar za domácich nenastúpil.

SLOVENSKO – III. liga
Piešťany - Nové Mesto nad Váhom 0:2 - Peter Valla hral za domácich celý zápas. Igor Šemrinec odchytal celý zápas, René Šiko bol v 90. min vystriedaný a Peter Kozic nastúpil v 88. min. (všetci Nové Mesto).

Nitra juniori - Moravany 2:0 - Martin Dzurilla za hostí nenastúpil.

Topoľčany - Slovan juniori 4:2 - David Badinský odohral za domácich celý zápas, strelil gól a dostal žltú kartu.

Dunajská Lužná - Levice 0:0 - Jakub Hrnčár za domácich odohral celý zápas.

ČESKO - Moravskoslezská liga
Ostrava B - Frýdek-Místek 1:3 - Slavomír Molnár za hostí nehral.

Bývalí hráči:
Slovan Bratislava - Žilina 1:1 - Lester Peltier hral do 83. min, Filip Hlohovský nastúpil v 27. min (obaja Slovan).

Trenčín - Prešov 1:1 - Roman Gergel odohral za hostí celý zápas a strelil gól.

ANGLICKO - I. liga
Liverpool - West Ham 0:0 - Martin Škrtel za domácich nehral.

POĽSKO - I. liga
Legia Varšava - Lubin 2:0 - Jorge Salinas za Legiu nehral. Csaba Horváth a Boris Godál (obaja Lubin) nenastúpili.

POĽSKO - II. liga
Nieciecza - Brzesko 4:0 - Vojtech Horváth hral celý zápas a strelil prvý gól domácich.