Zápasy - archiv 2.2.2012

Prehra s Mattersburgom

SV Mattersburg – AS Trenčín 2:1 (2:1)

Zverenci trénera Adriána Guľu majú za sebou ďalší zápas v rámci prípravy na jarnú časť aktuálneho ročníka Corgoň ligy. V piatok prehrali s rakúskym prvoligistom SV Mattersburg 1:2 (1:2), keď gól AS zaznamenal Filip Hlohovský. Premiéru v trenčianskom drese zažili dvaja mladí futbalisti Rus Igor Kirejev a Argentínčan Ivan Diaz.

Domáci začali aktívne a od úvodných minút získali prevahu. Nebezpečný bol najmä macedónsky reprezentant Naumoski. Rakúsky prvoligista mal rýchly prechod do útoku a práve vďaka tomu prichádzali šance. Z tlaku Mattersburgu rezultoval pokutový kop po ruke Baeza. Už po necelej polhodine hry bolo o dva góly po ďalšej brejkovej akcii súpera. Ešte pred odchodom do šatní znížil Hlohovský na rozdiel jedného gólu.

V druhom polčase prišli na strane AS viaceré zmeny. Hra mužstva sa zlepšila a domáci sa dostali pod tlak. Hrozili iba po ojedinelých brejkoch. Prišli aj šance AS, ale chýbala presná finálna prihrávka, prípadne presné zakončenie.

Góly: 18. Parlov (11 m), 27. Mörz - 38. Hlohovský

Domáci: Böcskör - Farkas, Malic, Mravac (67. Rodler), Pöllhuber (72. Erhardt) - Mörz (46. Höller), Ilsanker (55. Gartner), Parlov (78. Hawlik), Potzmann - Naumoski (46. Seidl), Röcher (60. Spuller)

Hostia: Volešák (46. Šemrinec) – Godál (46. Čögley), Kleščík (73. Ramón), Ševela (46. Diakite), Holúbek (46. Radovanovič) – Baez – Kirejev (46. Morong), V. Horváth (46. Lobotka), Salinas (60. Štyvar), Hlohovský (82. Diaz) – Depetris (73. Bezák)