Zápasy - archiv 21.1.2011

Na záver Tipsport ligy víťazstvo nad Třincom

AS Trenčín – Fotbal Třinec 4:0 (2:0)

V záverečnom zápase E-skupiny Tipsport ligy sme zdolali českého druholigistu Fotbal Třinec 4:0 (2:0). Góly zaznamenali Adi, Depetris, Malec a Čögley. V konečnom poradí základnej skupiny nám patrí druhá priečka za Žilinou postupujúcou do štvrťfinálových bojov.

Od úvodných minút sa hralo pod taktovkou zverencov trénera Guľu. V 4. min pohrozil Horváth, ale minul. Rovnako dopadol o chvíľu neskôr vo výhodnej pozícii v šestnástke Depetris po krídelnej akcii Godála. Po štvrťhodine hry vyhral Adi súboj s obrancom súpera, ale strelu z hranice šestnástky súperov brankár kryl. Následne mal dve možnosti aktívny Štefánik, ale neuspel ani sám pred Brukom. Jedinú šancu Třinca v prvej časti zápasu zakončil slabou strelou Siegl. V 33. min poslal vynikajúci center do šestnástky Horváth a Adi otvoril hlavou skóre stretnutia. O štyri minúty neskôr predĺžil Hlohovský rohový kop Horvátha a Depetris loptu tesne pred čiarou dorazil do siete.

V úvode druhej štyridsaťpäťminútovky zasiahol skvele Šemrinec a nebezpečnú strelu vyrazil na roh. V 65. min putovala lopta po linke Štefánik – Mondek – Malec po tretí raz do siete. Na opačnej strane chytil tutovku striedajúci Šemrinec. Nasledujúcu šancu zlikvidoval na bránkovej čiare Marušinec. Loptu mieriacu do siete o chvíľu neskôr odkopol vracajúci sa Čögley. Ten istý hráč ešte pred záverečným hvizdom upravil po prihrávke Maleca na konečných 4:0.

Góly: 33. Adi, 37. Depetris, 65. Malec, 85. Čögley

Žlté karty: 35. Rehák

Domáci: Volešák (46. Šemrinec) – Godál, Kleščík (46. Čögley), Ševela (46. Marušinec), Mazáň – V. Horváth (58. Báez) – Mazán (63. Mondek), Štefánik, Hlohovský – Depetris – Adi (46. Malec)

Hostia: Bruk (46. Lipčák) – Nuc, Ulma, Hupka (46. Kudela), Joukl – Malíř (46. Lisický), P. Siegl, Rehák (46. Hanus), Byrtus (46. Ceplák) – Mrázek, Surynek (46. Onochukwu)

Rozhodovali: Samotný – Chládek, Poláček