Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018
januárfebruármarecaprílmájjúnjúl
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

18.7.ASTV: Lukáš Skovajsa pred odvetným zápasom proti PodgoriciTRE - BUD, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom pred odvetným stretnutím úvodného predkola Európskej ligy UEFA proti FK Budučnost Podgorica.
18.7.ASTV: Ricardo Moniz pred odvetným zápasom proti PodgoriciastvASTV vám prináša tlačovú besedu s trénerom Ricardom Monizom pred odvetným stretnutím úvodného predkola Európskej ligy UEFA proti FK Budučnost Podgorica.
18.7.Odchod autobusu do Myjavy o 18.30 hastnFutbalový klub AS Trenčín organizuje dopravu autobusom pre fanúšikov na štvrtkový odvetný zápas prvého predkola Európskej ligy UEFA proti Budučnosti Podgorica. Stretnutie sa hrá na Myjave o 20.30 h.
17.7.Matej Stopka prestúpil do Tatrana StřešoviceastnJeden z najlepších juniorov Florbalového klubu AS Trenčín minulej sezóny a reprezentant Slovenska Matej Stopka prestupuje do najúspešnejšieho českého klubu. Sedemnásťročného mladíka zlanáril do svojich radov šestnásťnásobný šampión Tatran Střešovice. V rovnakom drese získal český titul v roku 2011 dnešný šéftréner a kapitán AS Trenčín florbal Juraj Matejka.
17.7.Gratulujeme pán Vojtech Masný ku krásnemu životnému jubileusstnfLegendárny trenčiansky útočník Vojtech Masný spojil takmer celý futbalový život s mestom pod Čákovým hradom. Pred pár dňami sa dožil krásneho životného jubilea. Zakladajúci člen Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) oslávil 80 rokov a my mu aj touto cestou srdečne gratulujeme a prajeme najmä pevné zdravie.
16.7.adidas naďalej generálnym dodávateľom AS TrenčínastnGenerálnym dodávateľom klubu AS Trenčín zostáva naďalej adidas. Dobre fungujúcu spoluprácu sme predĺžili o ďalšie tri roky.
16.7.Akreditácia a tlačové besedy k zápasu Trenčín - PodogoricaastnZástupcovia médií môžu požiadať o akreditáciu na odvetný zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA 2018/2019 medzi AS Trenčín a Budučnostou Podgorica najneskôr v stredu 18. júla. Zápas je na programe vo štvrtok 19. júla v Myjave o 20.30 h. Akreditácie si môžete prevziať na predzápasovej tlačovej konferencii, prípadne na štadióne v Myjave pred zápasom.
13.7.ASTV: Zostrih z prvého zápasu proti PodgoriciastvASTV vám prináša zostrih z prvého zápasu 1. predkola Európskej ligy UEFA Budučnost Podgorica - AS Trenčín (0:2).
13.7.Nič nie je rozhodnuté, varujú Šemrinec a ŠulekBUD - TRE 0:2, 0.kolo | mgHoci si zverenci trénera Ricarda Moniza vezú z ihriska Budučnosti Podpogrica dvojgólový náskok (2:0), nepovažujú dvojzápas prvého predkola Európskej ligy za rozhodnutý. „Proti Steaue Bukurešť sme doma prehrali 0:2. Vonku sme v priebehu dvadsiatich minút toto manko zmazali. Vo Viedni sme viedli nad Rapidom 2:0 po domácej prehre 0:4. Musíme byť stále veľmi dobre koncentrovaní. Verím však, že odvetu zvládneme a postúpime,“ povedal po stretnutí Igor Šemrinec.
13.7.Fotogaléria z prvého zápasu EL UEFA proti PodgoriciastnFotogaléria z prvého stretnutia prvého predkola Európskej ligy UEFA proti Buducnosti Podgorica.
12.7.ASTV: Tlačová konferencia po prvom zápase proti PodgoriciastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu trénera Ricarda Moniza po prvom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA Budučnost Podgorica - AS Trenčín (0:2).
12.7.Na ihrisku Podgorice čisté konto a víťazstvo o dva gólyBUD - TRE 0:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Ricarda Moniza zvíťazili v úvodnom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA v Čiernej Hore nad Budučnostou Podgorica 2:0 (2:0). O góly AS Trenčín sa postarali Hamza Čatakovič a Antonio Mance. Odveta je na programe o týždeň v Myjave (20.30 h). V prípade postupu do 2. predkola sa stretneme s postupujúcim z dua SC Zaria Balti - Górnik Zabrze (prvý zápas 0:1).
12.7.ASTV: Záznam z prvého zápasu EL UEFA proti PodgoriciastvASTV vám prináša záznam z prvého zápasu 1. predkola Európskej ligy UEFA proti Budučnosti Podgorica (20.30 h).
12.7.Fotogaléria z predzápasového tréningu v PodgoriciastnFotogaléria z predzápasového tréningu pred prvým stretnutím prvého predkola Európskej ligy UEFA v Podgorici.
12.7.ASTV: Achraf El Mahdioui po tréningu pred zápasom proti PodgoriciastvASTV vám prináša rozhovor s kapitánom mužstva Achrafom El Mahdiouim pred stretnutím úvodného predkola Európskej ligy UEFA proti FK Budučnost Podgorica.
12.7.ASTV: Ricardo Moniz po tréningu pred zápasom proti PodgoriciastvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Ricardom Monizom pred stretnutím úvodného predkola Európskej ligy UEFA proti FK Budučnost Podgorica.
12.7.Dnes prvý zápas EL UEFA proti PodgoriciBUD - TRE 0:2, 0.kolo | astnAS Trenčín čaká ostrý štart do nového súťažného ročníka. Dnes odohrajú na ihrisku Budučnosti Podgorica prvý zápas úvodného predkola Európskej ligy UEFA. Stretnutie proti vicemajstrovi Čiernej Hory má výkop o 20.30 h. Odvetný zápas je na programe o týždeň 19. júla v rovnakom čase na štadióne v Myjave.
11.7.Fotogaléria z predsezónnej tlačovej konferencieastnFotogaléria z tlačovej konferencie pred štartom ročníka 2018/2019.
11.7.Novým generálnym partnerom Orion TipastnNovým generálnym partnerom klubu AS Trenčín sa stala stávková spoločnosť Orion Tip. Klub podpísal s firmou operujúcou na trhu kurzových stávok päťročný kontrakt, ktorý sa však pri pozitívnom naplnení vzájomnej kooperácie môže predĺžiť o ďalšie tri roky. Po ročnej pauze sa tak zapĺňa na dresoch AS Trenčín pozícia určená pre hlavného partnera klubu. Súčasťou spolupráce budú aj rôzne formy súťaží určené fanúšikom.
11.7.ASTV: Ricardo Moniz na tlačovej besede pred štartom sezónyastvASTV vám prináša vystúpenie trénera Ricarda Moniza na tlačovej konferencii pred štartom nového ročníka 2018/2019.
10.7.ASTV: Záznam z tlačovej besedy pred štartom ročníka 18/19astvZáznam z tlačovej besedy AS Trenčín pred štartom ročníka 2018/2019, ktorá sa uskutočnila v utorok 10. júla v hoteli Elizabeth.
9.7.Novými tvárami bývalí hráči Gentu a AnderlechtumgNovými tvárami v kabíne AS Trenčín sú bývalí hráči KAA Gent a RSC Andelecht. Ghanský krídelník Osman Bukari a nigérijský krajný obranca Reuben Yem podpísali po niekoľko týždňov trvajúcej skúške viacročné kontrakty.
9.7.ASTV: Best of Hilary GongastnASTV vám prináša zostrih najlepších momentov Hilaryho Gonga v drese AS Trenčín. Hilary, ďakujeme!
9.7.Oznam o predaji vstupeniek na zápasy proti PodgoriciastnVstupenky na zápasy prvého predkola Európskej ligy UEFA proti FK Budučnost Podgorica dostanete kúpiť vo fanshope AS Trenčín v OC Max (1. poschodie, vedľa Cinemaxu) a sieti Ticketportal. Prvý zápas je na programe vo štvrtok 12. júla o 20.30 h v Podgorici. Odveta sa uskutoční o sedem dní neskôr v rovnakom čase v Myjave.
7.7.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti FK RostovastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu FK Rostov - AS Trenčín (1:1).
7.7.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti RostovuastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu FK ROstov - AS Trenčín (1:1).
5.7.V generálke remíza proti RostovuROS - TRE 1:1, 0.kolo | mkV poslednom stretnutí letnej prípravy remizovali zverenci trénera Ricarda Moniza proti FK Rostov 1:1 (1:0). Jediný zásah AS Trenčín vsietil v prvom polčase Antonio Mance. Už vo štvrtok nás čaká stretnutie 1. predkola Európskej ligy proti Budučnosti Podgorica.
5.7.Gong smeruje do VitesseastnHillary Gong Chukwah prestúpil do holandského tímu SBV Vitesse Arnhem, s ktorým sa dohodol na štvorročnom kontrakte. Stane sa tak spoluhráčom bývalého hráča AS Trenčín Matúša Bera, ktorý do holandského tímu nedávno prestúpil z Trabzonsporu.
4.7.Na záver prípravy odveta proti RostovuastnVo štvrtok absolvujú zverenci trénera Ricarda Moniza posledné prípravné stretnutie pred prvým predkolom Európskej ligy v čiernohorskej Podgorici. V rakúskom meste Traiskirchen neďaleko Viedne sa proti nám postaví ruské družstvo FK Rostov. Výkop zápasu je naplánovaný na 19.00 h.
3.7.ASTV: Igor Šemrinec k podpisu novej zmluvyastvASTV vám prináša rozhovor s Igorom Šemrincom po podpise nového kontraktu s AS Trenčín.
adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  VRM  slovlak  aegon