Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018
januárfebruármarecaprílmájjún
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

18.6.Trinástka druhá na turnaji v sicílskej CataniiastnVýber AS Trenčín do trinásť rokov skončil druhý na turnaji v sicílskej Catanii, ktorý sa hral pod názvom Memorial Enzo Berti. Do semifinále sa prebojoval ako najlepší druhý tím z troch štvorčlenných skupín. Tam zdolal Academy Barcellona (3:1). Vo finále už nestačil na domáci Calcio Catania (1:3).
18.6.Rádio Slovensko o podujatí Hviezdy deťom 2018astnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslávilo desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažila ďalšie pokračovanie v nedeľu 17. júna. Dnes vám prinášame vydarenú reportáž Rádia Slovensko.
15.6.Škrtel, Hossa, Hamšík, Radivojevič, Lobotka a ďalší bývalí hráči Trenčína na Hviezdy deťom 2018astnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije ďalšie pokračovanie už v nedeľu 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne (mestská časť Noviny).
15.6.V modelovanom zápase jasné víťazstvo skúsenejšieho tímumgPo štyroch dňoch a siedmich náročných tréningoch dostali hráči AS Trenčín trochu vydýchnuť. Piatkový program tvoril iba modelovaný zápas, v ktorom proti sebe nastúpili výber skúsenejších hráčov a zbytok mužstva.
13.6.ASTV: Moniz pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Ricardom Monizom pred štartom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
11.6.ASTV: Rybníček pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvASTV vám prináša rozhovor s generálnym manažérom Róbertom Rybníčkom pred štartom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
11.6.ASTV: Kleščík pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvKapitán mužstva Peter Kleščík pred začiatkom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
11.6.Odštartovala príprava na novú sezónutasrS novým holandským trénerom Ricardom Monizom odštartovali letnú prípravu na novú sezónu futbalisti AS Trenčín. V rámci nej absolvujeme sústredenie v českej metropole. Dokopy odohráme šesť stretnutí. Štyri zápasy proti českým prvoligistom. Narazíme aj na ruský FK Rostov. Asistentmi Moniza sú Vladimír Cifranič a Juraj Ančic. Brankárom sa bude venovať Tomáš Belic.
7.6.V Európskej lige UEFA dvakrát nasadeným tímomastnAS Trenčín sa počas leta predstaví po šiesty raz v rade v jednej z európskych pohárových súťaží. O našom súperovi v prvom predkole Európskej ligy UEFA rozhodne žreb, ktorý je na programe 20. júna v Nyone. V rovnakom čase a na rovnakom mieste spoznáme aj mená prípadných súperov pre druhé predkolo EL UEFA. V oboch prípadoch budeme vystupovať v pozícii nasadeného mužstva.
7.6.Futbalové triedy ZŠ Novomeského víťazom Školského pohára SFZastnFutbalisti zo športovej triedy Základnej školy Novomeského v Trenčíne sa stali víťazom Školského pohára SFZ. Finálový turnaj v Poprade priniesol súboje ôsmich víťazov krajských turnajov. Chlapci si vybojovali zájazd na Ligu národov v Prahe a pre svoju školu športové vybavenie v hodnote 3000 eur. Najlepším brankárom turnaja sa stal Samuel Andrejko.
6.6.Fotogaléria z výročného oceňovania Hviezdy AS Trenčín 2018astnFotogaléria z výročného oceňovania Hviezdy AS Trenčín a Mladé hviezdy AS Trenčín 2018.
6.6.Hráčom roka El Mahdioui, mladou hviezdou MazanovskýastnAS Trenčín pripravil už ôsmu edíciu výročného oceňovania najlepších hráčov klubu pod názvom „Hviezdy AS Trenčín 2018“. Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz sme pripravili slávnostné popoludnie, ktorého sa okrem členov prvého mužstva a najlepších mladých hráčov klubu zúčastnili aj tréneri všetkých mládežníckych tímov nášho klubu.
5.6.V prvom kole nového ročníka do NitryastnV úvodnom kole novej sezóny Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku FC Nitra. Hrať by sa bude v nedeľu 22. júla, keďže vo štvrtok 19. júla nás čaká odvetný zápas prvého predkola Európskej ligy UEFA.
4.6.V príprave na novú sezónu päť zápasovastnTím AS Trenčín odohrá v príprave na nový ročník Fortuna ligy a Európskej ligy UEFA päť stretnutí. Zraz hráčov je naplánovaný na pondelok 11. júna.
1.6.Realizačný tím v zložení Moniz, Cifranič, Ančic a BelicastnRealizačný tím prvého mužstva AS Trenčín sa pred vstupom do nového ročníka Fortuna ligy mení. Hlavným trénerom sa stane rodák z holandského Rotterdamu Ricardo Moniz.
1.6.Desiaty ročník Hviezdy deťom bude 17. júna v Hoss Sport CentreastnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije ďalšie pokračovanie 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne, mestská časť Noviny.
31.5.ASTV: Zápasový film zo stretnutia proti ŽilineastnASTV vám prináša zápasový film zo stretnutia finále baráže Fortuna ligy o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina (1:2 pp).
30.5.Dvanástka piata na Champions Trophy v SarajeveastnTím AS Trenčín do dvanásť rokov obsadil na záverečnom turnaji Champions Trophy v Sarajeve konečné piate miesto. Turnaj bol vyvrcholením série, v ktorej sa v jednotlivých národných kolách predstavilo viac ako 250 tímov. Finále hrané v Bosne a Hercegovine malo 36-členné štartové pole. Na turnaji sa predstavili družstvá z Anglicka, Nemecka, Rakúska, Slovinska, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Turecka, Rumunska a Srbska.
29.5.Beridze a Čögley sa rozlúčili s dresom AS TrenčínmgZáverečný zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy bol rozlúčkovým pre krídelníka Giogiho Beridzeho. Gruzínsky reprezentant sa po rok a pol trvajúcom hosťovaní vracia do belgického KAA Gent. V novom ročníku najvyššej slovenskej súťaže nebude pod Čákovým hradom pokračovať ani skúsený obranca Peter Čögley, ktorému vypršal kontrakt.
29.5.Napísali o nás: Lobotka a Bero nepatrili medzi najtalentovanejšíchastnDo prípraviek deti nastupujú už vo veku päť rokov. Majú pred ostatnými výrazný náskok. Desaťročného chlapca ťažko odučíte zlým návykom, hovorí tréner Miroslav Karas. Obsiahly rozhovor so šéftrénerom najmladších kategórií v AS Trenčín, priniesli Trenčianske noviny. My vám ho prinášame v plnom znení.
28.5.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu finále baráže Fortuna ligy o postup do Európskej ligy UEFA MŠK Žilina - AS Trenčín (1:2 pp).
28.5.Šemrinec: Sme šiesty raz v rade v Európe, je to veľký úspechZIL - TRE 1:2, 34.kolo | mgZáverečný zápas tohto ročníka vyšiel zverencom trénera Vladimíra Cifraniča na výbornú. Finálový zápas baráže o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina priniesol skvelé futbalové divadlo. Po stodvadsiatich minútach a dvoch góloch Philipa Azanga sme boli tým šťastnejším tímom napokon my.
27.5.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (1:2 pp).
27.5.O víťazstve proti Žiline rozhodol dvoma gólmi AzangoZIL - TRE 1:2, 34.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zvíťazili v nedeľňajšom finále baráže o účasť v Európskej lige UEFA 2018/2019 nad MŠK Žilina 2:1 po predĺžení. Hrdinom duelu sa stal Philip Azango, ktorý strelil oba góly AS. Prvé zápasy úvodného kvalifikačného kola EL sú na programe 12. júla. Odvetu odohráme 19. júla. AS Trenčín sa predstaví v pohárovej Európe po šiesty raz v rade.
27.5.ASTV: Šemrinec a Skovajsa pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 1:2, 34.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom a Lukášom Skovajsom pred zápasom finále baráže Fortuna ligy o postup do Euróspkej ligy UEFA proti MŠK Žilina (nedeľa, 27. mája, 17.20 h).
25.5.Hráči AS Trenčín a Nadácia ÚLK podporili Centrum pre rodinuastnHráči AS Trenčín a Nadácia Únie ligových klubov (ÚLK) podporili pri príležitosti nedávneho Medzinárodného dňa rodiny trenčianske Centrum pre rodinu (CPR). Šek v hodnote 405 eur odovzdal do rúk riaditeľa centra Gabriela Chromiaka kapitán AS Trenčín Peter Kleščík spoločne so svojou rodinou.
25.5.Pozývame vás na výjazd do ŽilinyastnFutbalový klub AS Trenčín organizuje zájazd na nedeľňajší zápas finále baráže o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina, ktorý sa odohrá na štadióne pod Dubňom. Výkop stretnutia je o 17.20 h.
24.5.Fotogaléria zo zápasu proti RužomberkuastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 1. kola baráže Fortuna ligy proti MFK Ružomberok.
24.5.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu baráže Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (4:2).
24.5.Čatakovič: Proti Žiline to musí byť celkom iný prvý polčasTRE - RUZ 4:2, 33.kolo | mgDvakrát prehrávali o gól, ale napriek tomu dokázali v náročnom barážom zápase uspieť. Tím okolo kapitána Petra Kleščíka si v súboji proti nepríjemnému Ružomberku (4:2) vybojoval účasť vo finále o poslednú tohtoročnú miestenku do Európskej ligy UEFA.
adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  VRM  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak  aegon